Korteri plaan

Korter

5

337 000 €
Üürile antud

Maja:Tähe 10
Korrus:2. korrus
Tube:4 tuba
Eluruumid:93,0m2
Omandi suurus:98,2m2
Lisad
Rõdu:5,8m2
Panipaik:5,2m2
Parkimiskohti:1 koht

Korter on kaetud üürilepinguga, korteri hind sisaldab mööbli maksumust.

Läbi maja planeeringuga stiilne ja luksuslik korter!

Ruumikas 93 m2 elamispinnaga ja kahe suure vannitoaga korter, mille aknad avanevad ida- ja läänekaare poole.
Selle kodu rõdult saad imetleda päikeseloojanguid.

Ole esimene ja broneeri vaatamise aeg!

Tähe Residentside kodud on loodud inimesele, kes hindab elamist kesklinnas, samas naudib Karlova rahulikku rohelust ja miljööväärtuslikku arhitektuuri!

Avarad aknad ja klaasitud rõdud!

Oleme kõigi Sinu soovide ja vajadustega arvestanud. Tähe Residentside koduomanikke ootab hulk kaasaegseid mugavusi: majas on lift, hoolikalt läbimõeldud planeeringuga korterid, avarad, suured klaasitud  rõdud!

Tasuta parkimiskoht!

Parkimiskoha pärast muret tundma ei pea – iga korteriga tuleb kaasa tasuta parkimiskoht ja panipaik mis asub keldrikorrusel.

Mõistlikud ülalpidamiskulud saavutatakse läbi B energia!

Soojustagastusega ventilatsioon ja head tehnoloogilised  lahendused kommunikatsioonidel.

Korter müüakse koos kvaliteetse, võtmed kätte, siseviimistlusega!

Tuntud ehitaja AS Merko Tartu oma töös ja headuses tagab  ehituskvaliteedi, mis anna  sulle veelgi suurema kindluse, langetada   just sellesse projekti oma ostuotsus!

Säilitatakse kõrghaljastus pargialal!

Oma aknast välja vaadates, tunnetad looduse ilu.

Kauaoodatud unistuste kodud on valmis ja ootavad  Teid!

Kvartal koosneb kokku 12 kortermajast, mis moodustab ühtse uudse, kuid ajaloolisesse piirkonda sobiva terviku. Kõik majad on ehitatud AS Merko Tartu poolt. Meie pakume Teile suurepärast kinnisvara 5 kortermajas.
I

Kortermajades on 4-7 korterit. Tähe tn 10 ja 12 majades asub 7+7  suurepärast korterit. Öö tn 1 majas asub 4 võrratut korterit. Päeva 3 ja Öö 2 majades on mõlemas 7 luksuslikku korterit.

Tähe tn  10 kortermajas on 1 kahetoaline, 2 kolme-, nelja- ja viietoalist korterit!

Tähe tn  12 kortermajas on 1 kahetoaline, 4 kolmetoalist ja 2 viietoalist korterit. Armsas Öö tn kortermajas  on 2 kolme- ja 2 viietoalist korterit.

Öö tn 2 kortermajas on 2 kahetoalist, 3 kolmetoalist ja 2 neljatoalist korterit.

Päeva tn 3 kortermajas on 1 kahetoaline, 2 kolmetoalist ja 4 neljatoalist.

Kortermajasid ümbritseb kõrghaljastusega roheala, kus on osaliselt säilitatud pargipuud, istutatud põõsad ja hekid ning rajatud muruplats koos laste mänguväljakuga.

Hoonete välisilme on sobituv Karlova puitasumi hoonestusega ja pargiliku välisilmega ning selle miskiga,  mis teeb Karlovast just omapärase linnaosa.
Majade välisviimistluses on kasutatud tumedat horisontaalset laudist, millele toovad kontrasti ja sära heledad aknaraamid ning suured klaasitud rõdud.

Oma kodu leidmine on teekond, mis lõpeb meie juures!

SUUREPÄRANE VÕIMALUS VALIDA ENDALE SOBIV SISEVIIMISTLUSPAKETT!

Siseviimistluses saab valida pakettide vahel Cool Light ja Cool Natural, lisaks pesemisruumides on valik 4 erineva paketi vahel.

Pesemisruumide pakettides on valikutena pakkuda Relax 1 ja Relax 2 ning Premium 1 ja Premium 2 paketi valikute vahel. Siseviimistluses on arvestatud nõudlikuma valikuga, kus ei puudu kaasaegne stiil ja uuenduslik meel.

Siseviimistlust vaata siit

Lõõgastu oma saunas!

Ära oota oma unistusega enam!

Tähe Residentside 2-5-toalised stiilsed kodud asuvad 3-korruselistes kaasaegsetes ja energiatõhusates majades, mida ümbritseb kõrghaljastusega roheala, kus on osaliselt säilitatud pargipuud, istutatud põõsad ja hekid ning rajatud muruplats koos laste mänguväljakuga. Mõeldud on ka lemmikloomadele.

Oma kodupargis on kõige parem jalutada!

Mida veel soovida?

Sul puudub vajadus igapäevaselt kodust kaugemale minna, sest lähiümbruses on kõik vajalik olemas. Piirkonnas on  suurepärane kohaliku seltsingu tunnetus, läbi mille saad külastada  omanäolisi restorane, kohvikuid, teatreid   ning  tunda boheemlaslikku vabadust. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on nii vanalinna kui ka Karlova toidukohad. Piirkonda ümbritsevad spordiklubid, spaad, kinod ja lahedad kultuuriüritused läbi aasta. Tartu Kõrgem Kunstikool, Mart Reiniku Kool ja Tartu Karlova Kool on nii  lähedal, et nendeni jõuab sobivas vanuses laps ka üksi.

Selles piirkonnas kehtib kinnisvarainvesteeringuna klassikaline reegel “Asukoht, asukoht ja veelkord asukoht”!

Kas tuled vaatama?

Kiirematele on võimalus valida, kas tervitad enda kodus päikesetõusu või naudid päikeseloojangut, kas  soovid saunaga korterit  või  nautida vannis SPA lõõgastust!

Kustuta enda uudishimu ja registreeri aeg lehe lõpus oleval lingil!